Ćwiczenia odchudzające

Nie od dziś wiadomo że najlepsze efekty odchudzania można uzyskać dzięki połączeniu 2 rzeczy: odpowiedniej diety, i odpowiednich ćwiczeń. Ani jedno, ani drugie  z wyżej wymienionych działań nigdy nie będzie tak skuteczne, jak stosowanie obu na raz. Zdrowy styl życia obejmuje nie tylko racjonalne odżywianie się, lecz także zdrową dawkę ruchu. Jest on w końcu tak samo naturalny dla nas jako ludzi, jak jedzenie warzyw :) Niestety bardzo wiele ludzi, szczególnie kobiet stroni od wysiłku fizycznego, z różnych powodów: albo nie lubią być spocone, albo „źle wyglądają w dresie”, albo po prostu nie chce im się męczyć, a przecież dużo łatwiej zrzucić zbędne kilogramy w naturalny i najzdrowszy sposób spalając tłuszcz, niż głodząc się całymi tygodniami. Ćwiczenia mają też inną ważną zaletę: dzięki nim nie tylko chudniemy, lecz nasze ciało jest znacznie jędrniejsze i ładniejsze.

A tak naprawdę do tego wcale nie trzeba aż tak wiele. Zmuszenie się do kilkunastu-kilkudziesięciu minut ćwiczeń dziennie jest znacznie łatwiejsze niż głodzenie się, nie wspominając już o tym, że w przeciwieństwie do tego ostatniego, ćwiczenia wpływają pozytywnie na nasz organizm i pozwalają nam szybko schudnąć.

Ćwiczenia odchudzające z Ewą Chodakowską

Wspominając o ćwiczeniach, wprost nie sposób nie wspomnieć o Ewie Chodakowskiej, znanej trenerce fitness, której zaufało już tysiące kobiet, osiągając dzięki niej wymarzoną sylwetkę. Szczególnie godne polecenia są 2 treningi Ewy Chodakowskiej: Skalpel, oraz Turbo Spalanie. Z pewnością nie należą one do najlżejszych, jednak cechują się wyjątkową skutecznością, a właśnie o efekty nam chodzi :) Ćwiczenia należy wykonywać około 3 razy w tygodniu, przynajmniej przez miesiąc, a efekty przyjdą same. Oto wspomniane powyżej zestawy ćwiczeń:

Ćwiczenia Skalpel

Ćwiczenia Turbo Spalanie

 

Życzymy powodzenia i wytrwałości w ćwiczeniach odchudzających :)